Кабельно провідникова продукція - це сукупність побутових проводів, кабелів зв'язку, а також силових кабелів і різних проводів. Кабелі і проводи застосовуються в побуті та виробництві. За допомогою кабельно-провідникової продукції, можливо комбінувати та експлуатувати електромашини і електроприлади різних призначень в житлових і адміністративних приміщеннях. За допомогою кабелів зв'язку здійснюється телефонний зв'язок, а силові кабелі сприяють передачі струму до різних об'єктів.

Де купити кабель оптом у Вінниці?

Купити кабель можна на нашому складі, ми надаємо широкий асортимент продукції даного виду. Також ви можете через сайт залишити заявку і за допомогою нашого менеджера підібрати та купити кабель у Вінниці по самій вигідній ціні.

У нас можливі закупівлі кабелю оптом, дрібним оптом. Опт дозволяє закупити більшу кількість продукції за меншу ціну. Кожна продукція даного типу призначена для особливих робіт, тому завжди, коли вибираєте предмети експлуатації, необхідно точно знати для чого вона і чи підійде вам ?!

Види проводів

Провід являє собою металевий дріт, призначений для передач електроструму. Серед проводів розрізняють такі види: Контрольні ВВГ, АВВГ, АКВВГ, АПВ, АППВ, ВВП, КВВГ, КГ, ПВ, ПВС, ППВ, ПРППМ, РК, РПШ, СИП, AsXSn, ТРП, ШВВП, ШВП. Як видно, що кожен вид проводу має свою буквенну комбінацію для відмінності, яка класифікує його фізичні характеристики.

Кожен провід та кабель має свої особливості і недоліки. Оскільки призначення у всіх різне, то важливо підібрати підходящу вам модель.

Яка ціна проводів?

Вся продукція кабельно-провідникова повинна бути сертифікованою. Залежно від призначення і технічних характеристик буде залежати ціна дроти. Чим простіше провід, ціна тим буде нижче і навпаки. Вінницька Кабельна Компанія здійснює продажі проводів і кабелів по всій території Вінниці. Оптової купівлю проводів і кабелів, можливо провести через наш сайт, або за адресою м Вінниця, вул. Зулінского, 30.