Низьковольтне обладнання

Низьковольтне обладнання

Де вибрати і купити низьковольтне обладнання в Вінниці?

Низьковольтних обладнанням прийнято називати електрообладнання, яке працює від 50В до 1500В постійного струму і від 50В до 1000В змінного струму, а також, яке встановлюється разом і служить для подачі сигналів і управління.

Низьковольтне обладнання реалізує електрокомунікації широкого спектру як для побутових, так і для виробничих цілей. Низьковольтне обладнання - це базове устаткування, яке стоїть основою будь-якої електропроводки. Неважливо, яке завдання Ви ставите перед собою: купити електрику для будинку або вибрати електрообладнання для офісу з нами Ви завжди зможете досягти бажаного.

На сайті Вінницької Кабельної Компанії vincab.com.ua ви можете купити низьковольтне устаткування оптом, дрібним оптом чи вроздріб. 

У каталозі представлені наступні групи:

1) Автоматичні вимикачі захисту двигуна

2) Автоматичні вимикачі модульні

3) Автоматичні вимикачі шафові

4) Диференціальний автоматичний вимикач струму

5) Запобіжники

6) Контактори й пускачі

7) Пристрої захисного відключення

8) Проміжні реле і роз'єми

9) Реле напруги

10) Реле теплове

11) Рубильники

12) Таймери

13) Терморегулятори

14) Трансформатори

Наші менеджери зможуть запропонувати Вам асортимент, виходячи з Ваших потреб і бажань, а також надати професійну консультацію.

Поставивши завдання купити низьковольтне обладнання в Вінниці або для будинку, офісу або виробничих цілей, Ви зіткнетеся з безліччю питань і нюансів.

Скористайтеся нашим досвідом у вирішенні завдань і отримаєте консультацію по необхідному рішенням, заощадивши Ваш час. Купити низьковольтне обладнання і отримати професійну консультацію в одному магазині - найбільш цінне рішення.

Більш того, при комплектуванні великих об'єктів, Ви завжди зможете купити низьковольтне устаткування в Вінниці з додатковою знижк.