4 простих правила для економії електроенергії

4 простих правила для економії електроенергії

22.11.2019 9:28

1. Енергозберігаючі джерела освітлення.

Ні для кого не секрет, що значно зменшити витрати електроенергії можна замінивши звичайні лампи розжарення та люмінесцентні лампи на LED лампи. Постійне підняття цін на електроенергію та здешевлення LED технологій роблять їх окупність значно коротшою, а термін роботи таких ламп в десятки разів перевищує звичайні лампи. 

2. Використання датчиків руху.

Цей елемент у Вашій системі освітлення запобігає випадковій роботі світильників, коли хтось забув вимкнути світло. А навпаки - освітлення вмикається тільки тоді коли це необхідно. Потрібно відмітити, що на таких датчиках має бути три ступені налаштування роботи: чутливість, час роботи та рівень освітлення при якому буде спрацьовувати датчик. Правильне налаштування цих параметрів дозволить з комфортом користуватися такими датчиками. У нас є виликий асортимент: настінні, стельові, з поворотним механізмом і в білому та чорних кольорах. 

3. Таймери.

При користуванні значною кількістю електроприладів, є необхідність, щоб деякі з них працювали тільки у відведений час. Це можливо з використанням таймерів. Тижневі таймери можна налаштувати, щоб вони вмикалися тільки в певні дні на необхідні вам проміжки часу. Це може значно зменшити час роботи приладів та відповідно економити Ваші витрати. Що правда таймери мають обмеження по навантаженню, яке можна до них під'єднати, зазвичай це 10А або 16А. Тому якщо у Вас є кілька потужних приладів які необхідно підключити до таймера, щоб не використовувати окремі таймери до кожного приладу можна використовувати контактори. Таймер буде надсилати керуючий сигнал до контактора, а той відповідно вмикати чи вимикати Вашу систему приладів. 

4. Терморегулятор.

Якщо ви використовуєте або плануєте користуватися електричними обігрівачами, то Вам дуже в пригоді стануть датчики температури, які можна в парі використовувати з обігрівачами. На такому приладі можна виставити необхідну Вам температуру і він буде автоматично вмикати електричний обігрівач коли температура буде нижчою, або вимикати коли температура в приміщенні буде вища ніж встановлена. Відповідно час роботи обігрівачів буде максимально оптимальний. Такі прилади по аналогії з таймерами можна також використовувати разом з контактором.